VÍKEND PATŘIL PANTHERŮM

Víkend byl ve znamení finálových soubojů a hned ve dvou jsme mohli vidět PBP. V Bitters lize PBP potvrdili svojí dominanci a hravě si poradili s Ostravou i přesto, že ostravští nedali PBP nic zadarmo. PBP porazili Steelers 30:7. Mnohem zajímavější souboj byl k vidění v neděli na Uhelných skladech, kde se odehrávalo finále 3. Ligy a byl to doopravdy nervy drásající zápas, který skončil výhrou PBP 14:3

Read More
Nikola Šindelková
PBP SI ZAHRAJÍ FINÁLE DVAKRÁT

Tuto sobotu 14.7.2018 všechny fanoušky čeká největší událost na poli amerického fotbalu a to 25. Czech Bowl. Po neuvěřitelných 21 letech se finálový zápas vrací do Ostravy a k vidění bude repríza loňského finále. Tradičně uvidíme PBP, kteří budou obhajovat titul proti Ostravě Steelers. A jak, že si kluci s PBP letos vůbec vedli?

Read More
Nikola Šindelková
NEDĚLNÍ SEMIFINÁLE OVLÁDLI PANTEŘI

V neděli na Uhelných skladech od 16hod se odehrál semifinálový  souboj o dalšího účastníka finále. O účast v 25. Czech bowlu se tu utkali Brno Sígrs a Prague Black Panthers. Favorité tohoto zápasu byli PBP a svojí roli favoritů potvrdili jednoznačným vítězstvím 63:0.

Read More
Nikola Šindelková
S PBP PROTI RAKOVINĚ PRSU

Panteři v neděli nebudou bojovat nejen o to, aby udrželi svojí neporazitelnost, ale také pomohou bojovat proti rakovině prsu. PBP podpoří organizaci Mamma HELP, která pomáhá ženám s rakovinou prsu, a také se zabývá prevencí.

Read More
Nikola Šindelková