Jak vypadá naše sezóna

V lednu začínáme trénovat naši fyzičku – chodíme do posilovny, kde se zaměřujeme jak na atletiku, tak posilování svalstva. Tyto tréninky probíhají společně v ALL IN Training Complex.

V dubnu, když už je slunce výš, chodíme ven, trénujeme s juniory a trénujeme základní fotbalové techniky. V květnu pak zužitkujeme, co jsme se naučily a začneme postupně trénovat kontakt a jednotlivé pozice. Na prázdniny si dáváme pauzičku s občasnými extra tréninky, ale scházíme se už koncem srpna, abychom se rozhýbaly, a 3. nebo 4. víkend v srpnu jezdíme na 4 dny na soustředění, kde je to dřina, ale i velká zábava. Zde se zaměřujeme hlavně na souhru týmu a herní strategie tak, abychom byly připravené na sezónu a zápasy, které začínají začátkem září.

V sezóně pak trénujeme dvakrát týdně a o víkendu máme zápasy. Celá sezóna trvá zhruba do začátku listopadu, kde je velké finále a rozhoduje se o tom kdo dostane zlatou placku. Do konce roku si pak dáme pauzičku na pečení cukroví a zasloužený relax. No a v lednu se zase potkáme, abychom přebytečné kalorie vyběhaly.

Zimní příprava se odehrává v ALL IN Training Complex na adrese Průmyslová 1616, 198 00 Praha 14-Kyje (autobusová zastávka Perlit).

Tréninky venku (od dubna) probíhají na hřišti Na Šancích, Turínská 1, 109 00, Praha (autobusová zastávka Nové Petrovice).